Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)German
Příjezd
Odjezd
Promo

ROMANTICKÝ HOTEL | ČESKÝ KRUMLOV | CENTRUM

Vítejte

Hotel Leonardo - Český KrumlovVítejte v hotelu Leonardo, který vám nabízí stylové ubytování v samotném srdci města Český Krumlov, necelých třicet metrů od centrálního náměstí a deset minut chůze od českokrumlovského zámku. Hotel se skládá ze dvou citlivě zrekonstruovaných měšťanských domů, jejichž první zmínky sahají až do 16. století.

Jeden hotel - dvě budovy

Obě hotelové budovy se nachází ve stejné ulici (Soukenická č.p 33 a 41) a jsou od sebe vzdáleny přibližně 50 m. Pro lepší orientaci jsou budovy označeny jako Leonardo I. a Leonardo II.

V první budově, hotel Leonardo I., je umístěna centrální recepce. V interiéru najdete znaky hned několika architektonických stylů od původních renesančních trámových stropů až po zachovalé barokní schodiště. Druhá budova, označena jako Leonardo II., nabízí romantické ubytování s historickou atmosférou, kde navíc naleznete místo pro relaxaci v útulné sauně.

Co nabízíme

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve  14 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 jednolůžkovém pokoji.  Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a minibarem. Součástí hotelu jsou společné jídelny určené pro snídaně i pro večerní posezení. Po celém hotelu se lze připojit k internetu (Wi-Fi).

Recepce

Služby recepce jsou k dispozici každý den od 8 do 20 hod. Snídaně podáváme v jídelně od 8 do 10 hod.

Něco navíc

Kromě ubytování nabízíme i zprostředkování celodenního programu od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížďky na koních, výlety za pamětihodnostmi v okolí až po rezervování míst v některé z místních hospůdek či restaurací. Více informací o aktuálním dění v Českém Krumlově.

Hotelovým hostům nabízíme hlídání dětí a zajištění dopravy, zábavných venkovních aktivit či průvodcovských služeb.

Hotel Leonardo Český KrumlovHotel Latrán Český KrumlovHotel Krčínův Dům Český KrumlovHostinec DEPO Český KrumlovCafé Štrúdl Český KrumlovRestaurant Jakub Český KrumlovApartmány Knížecí Cesta LipnoApartmány Latrán 43 Český KrumlovApartmány U Zvonu Český Krumlov